POTRZEBUJĄCY


Fundacja Słoneczko
Stawnica 33A, 77-400 Złotów
21 89 44 0003 0000 2088 2000 0070
Tytułem: „Składakiem Dookoła Polski” – zbiórka publiczna nr 150/2015/2733/OR

            Wszystkie środki jakie pozostaną niewykorzystane, zostaną przekazane dla naszych potrzebujących przez „Fundację Słoneczko”

Alicja Popławska

Zuzanna Pacałaty

Piotr Wajda

Nasi potrzebujący - na początek zbieramy dla nich. 

Oprócz akcji Pomagaj Kredytem, która docelowo może trwać cały rok - wszędzie tam gdzie takiej pomocy trzeba, można dokonywać również wpłat środków na konta naszych osób. Każda z tych osób przypisana jest do swojej fundacji. Każda z tych osób posiada swoje subkonto w danej fundacji, dzięki czemu nasza akcja nie ogranicza się tylko do informowania o naszym pomyśle, ale i do umożliwienia bezpośredniej pomocy tym osobom.

Dlatego też - jeżeli chcą Państwo wspomóc naszych potrzebujących wpłatą pieniążków - mogą Państwo tego dokonać poprzez wpłatę środków na ich subkonta. 


ALICJA POPŁAWSKA 

Zwracamy się do ludzi życzliwych, wrażliwych na ludzkie cierpienie o pomoc materialną w finansowaniu rehabilitacji, leczenia oraz leków. Młoda, dwudziestoletnia mieszkanka Szczecinka, wasza sąsiadka, koleżanka, dla niektórych nieznajoma, ale zawsze życzliwa i pomocna, potrzebuje pomocy. Alicja zmaga się ze skutkami nieszczęśliwego wypadku, wskutek którego doznała wielonarządowych obrażeń ciała: uraz zmiażdżeniowy twarzo-i mózgoczaszki, złamań otwartych obu kończyn, udowych i rzepek, wielofragmentowe złamanie kości ramiennej prawej oraz wewnętrznych wstrząsów. Alicja leczona jest neurochirurgicznie, ortopedycznie oraz technikami intensywnej terapii. Wymaga bardzo intensywnej i wielokierunkowej rehabilitacji. Bez tego nie ma możliwości w uzyskaniu poprawy stanu funkcjonalnego. Cała rodzina dokłada wszelkich starań, aby Alicja mogła uczestniczyć w normalnym życiu. Dzięki pomocy Fundacji oraz Państwa mamy szansę pomóc jej wrócić do zdrowia.

Wpłaty na konto:

FUNDACJA VOTUM

ul. Wyścigowa 56 i

53-012 Wrocław

Subkonto: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000

przelew z tytułem: „dla Alicji Popławskiej na leczenie i rehabilitację"

ZUZANNA PACAŁATY

PIOTR WAJDA 

Piotr - to fajny, 35-letni facet. Kochający mąż i tatuś dwójki maluchów. Ma pracę, ma dom,  ma rodzinę … Wydawałby się, że już nic więcej do szczęścia nie potrzeba … Jednak w październiku 2012 roku zawalił się ten  cały idealny świat – u Piotra zdiagnozowano sm –  STWARDNIENIE ROZSIANE !!!

         Kto ma troszkę wiedzy na temat tej choroby,  orientuje się - jak długa i żmudna walka czeka  każdego chorego, o w miarę normalne i godne życie. Ale wie też o tym, że potrzebne są spore nakłady finansowe.  I tu zwracam się z apelem do was Kochani o wpłaty na konto fundacji Piotra, każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie!!!

        Piotr mieszka w Chrapowie w niewielkiej wiosce w
         woj. zachodniopomorskim, pracuje na co dzień w jednej z firm w Barlinku i   każdy, kto go zna, wie jaki to dobry człowiek, który naprawdę zasługuje na pomoc !!!

                PIOTR DZIĘKUJE ZA WSZELKĄ POMOC MATERIALNĄ I DUCHOWĄ 

Możesz nas wspierać cały rok
                           Wystarczy wpłacić dowolną kwotę nawet złotóweczkę na niżej podane konto fundacji.
                               Koniecznie pamiętaj aby w opisie umieścić informację że to jest wpłata dla niego.
                         Jeśli tego nie umieścisz to Twoja pomoc nie trafi do niego tylko na ogólne konto fundacji.                              
Dane do przelewu kwoty darowizny:
BRE Bank SA Oddział Korporacyjny Wrocław
95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
Odbiorca: Dobro Powraca – Fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane
Tytuł wpłaty: PIOTR WAJDA

ORAZ:


Wiele innych osób z Fundacji "Słoneczko"


www.fundacja-sloneczko.pl